Każdy z nas oglądał kiedyś mecz piłki nożnej. Profesjonalni zawodnicy trenują po kilka razy dziennie, stale szlifując umiejętności techniczno-taktyczne. Mimo to podczas meczu, możemy zaobserwować podstawowe błędy, tj. niedokładne podania, złe krycie, czy łamanie linii spalonego.

Każdy z nas przed ekranem telewizora jest najlepszym ekspertem i pewnie nie raz pada stwierdzenie: "Biorą tyle kasy, a robią podstawowe błędy!"

Problem nie polega jednak na złym przygotowaniu technicznym, czy małych umiejętnościach piłkarza. Zazwyczaj te błędy są spowodowane po prostu brakiem koncentracji na boisku. Aby szybko podejmować właściwe decyzje, zawodnik musi być w pełni skupiony na wydarzeniach podczas meczu, co również należy trenować.

 

Dzieciaki już od pewnego czasu trenują pod okiem naszych profesjonalnych trenerów, ale młodych talentów piłki nożnej nigdy za wiele.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ OBOZU ZIMOWEGO DOSTĘPNĄ POD LINKIEM http://obozy.sportingwarszawa.pl/obozy-zimowe

 Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie nie tylko roku szkolnego ale również nowego roku treningowego. Już od 2 września wznawiamy treningi we wszystkich grupach wiekowych. 

Poniżej prezentujemy Państwu grafik treningów oraz lokalizacje.

Przed pierwsze dwa tygodnie września wszystkie treningi są również otwarte dla nowych dzieci tak więc serdecznie zapraszamy Państwa do przychodzenia ze swoimi pociechami aby spróbowały sił w naszej szkółce. 

Pierwszy trening bezpłatny.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Koordynatorem Akademii - 509 231 865

Uważacie, że powinno się uczyć dzieci przegrywać? Czego maluchy uczą się z takiego doświadczenia i dlaczego to takie ważne?

Podczas gry dzieci uczą się, że istnieją zasady, których należy przestrzegać. Nauka przestrzegania zasad przekłada się na resztę życia, na przykład wszelkie zasady związane z bezpieczeństwem. Łamanie zasad jest fajne i czasem nie zaszkodzi, ale zasad bezpieczeństwa nie można odpuszczać. Dziecko powinno to zrozumieć.

Doświadczenie porażki jest dziecku potrzebne, ponieważ prędzej czy później każdego to spotyka w różnych dziedzinach życia. W dużej mierze to od nas zależy, jak dziecko będzie sobie w przyszłości radzić z porażkami.

.