Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie nie tylko roku szkolnego ale również nowego roku treningowego. Już od 2 września wznawiamy treningi we wszystkich grupach wiekowych. 

Poniżej prezentujemy Państwu grafik treningów oraz lokalizacje.

Przed pierwsze dwa tygodnie września wszystkie treningi są również otwarte dla nowych dzieci tak więc serdecznie zapraszamy Państwa do przychodzenia ze swoimi pociechami aby spróbowały sił w naszej szkółce. 

Pierwszy trening bezpłatny.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Koordynatorem Akademii - 509 231 865

 

Grafik treningów:

 

CHŁOPCY :

 

URSYNÓW – UL. NA UBOCZU 9

Poniedziałek
Grupa 2007-2009 – 18:45 – 20:00 ( Trener Konrad Adamczyk i Konrad Szczepański)
Grupa 2010 – 2011 – 17:30 – 18:45 ( Trener Konrad Szczepański)
Grupa 2012-2013 – 17:30 – 18:45 (Trener Konrad Adamczyk)
Grupa 2013 – 2014 – 16:30 – 17:30 ( Trener Konrad Adamczyk i Konrad Szczepański)

Środa
Grupa 2007-2009 – 18:45 – 20:00 ( Trener Konrad Adamczyk i Konrad Szczepański)
Grupa 2010 – 2011 – 17:30 – 18:45 ( Trener Konrad Szczepański)
Grupa 2012-2013 – 17:30 – 18:45 (Trener Konrad Adamczyk)

Czwartek 
Grupa 2007-2009 – 18:45 – 20:00 ( Trener Konrad Adamczyk i Konrad Szczepański)
Grupa 2010 – 2011 – 17:30 – 18:45 ( Trener Konrad Szczepański)
Grupa 2013 – 2014 – 16:30 – 17:30 ( Trener Konrad Adamczyk i Konrad Szczepański)

GRUPY PRZEDSZKOLNE – HALA SPORTOWA UL. NA UBOCZU 9 – START 12 WRZEŚNIA
2-3 latki 17:30 – 18:30 ( Trener Konrad Adamczyk)
4-5 latki – 18:30 – 19:30 ( Trener Konrad Adamczyk)

Piątek 

Rocznik 2004 – 2006 godzina 20.00 – 21.00 ( Trener Konrad Adamczyk i Konrad Szczepanski ) – grupa dodatkowo bierze udział w weekendowych rozgrywkach piłkarskich www.sportliga.pl , które są uzupełnieniem treningów


OKĘCIE – UL. MALOWNICZA 31

Poniedziałek
Grupa 2011 – 2012  -- 15:30 – 16:45 ( Trener Konrad Adamczyk)

Wtorek ( Od 10 września)
Grupa 2013 – 15:30 – 16:45  (Trener Dariusz Baliński)

Środa
Grupa 2011 – 2012  -- 15:30 – 16:45 ( Trener Konrad Adamczyk)

Czwartek ( od 12 września)
Grupa 2013 – 15:30 – 16:45  (Trener Dariusz Baliński)


DZIEWCZYNKI :

URSYNÓW – UL. NA UBOCZU 9

Poniedziałek :
Grupa  2007 – 2011 – 18:45-20:00 (Trener Konrad Adamczyk i Konrad Szczepański)
Grupa 2006 i starsze – 18:45 – 20:00 ( Trener Konrad Adamczyk i Konrad Szczepański)

Środa:
Grupa  2007 – 2011 – 18:45-20:00 (Trener Konrad Adamczyk i Konrad Szczepański)

Czwartek:
Grupa 2006 i starsze – 18:45 – 20:00 ( Trener Konrad Adamczyk i Konrad Szczepański)

Dziewczynki młodsze zapraszamy na treningi do chłopców w momencie większej ilości chętnych będziemy starali się utworzyć oddzielne grupy.

 

.