Zmagania rozpoczęliśmy od dwóch przegranych 1:3 oraz 0:2. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, a nasi chłopcy w ostatnim grupowym meczu wywalczyli remis 1:1.

W drugiej fazie rozgrywek, nasze zmagania odbywały się w Lidze Europy. Pierwsze spotkanie wygraliśmy 1:0, w drugim musieliśmy uznać wyższość rywali z wynikiem 0:2, a trzecim spotkaniu padł bezbramkowy remis.

Dla wielu chłopców był to pierwszy turniej, więc tym bardziej cieszy postawa i zaangażowanie. W naszej akademii stawiamy przede wszystkim na rozwój młodych piłkarzy nie tylko na boisku, a takie wydarzenia są świetną okazją do doskonalenia umiejętności piłkarskich przez rywalizację oraz zabawę.

Na koniec turnieju nasza drużyna otrzymała indywidualne wyróżnienia i podziękowania za udział w turnieju i sportową postawę na boisku.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy stawić się w Garwolinie i powalczyć na boisku, co jest nieocenionym doświadczeniem dla trenujących dzieci.

Pragniemy podziękować wszystkim młodym piłkarzom oraz ich rodzicom, za liczny udział w turnieju, zaangażowanie i czynny udział w rozwoju naszej akademii.