PODSUMOWANIE PIERWSZEJ EDYCJI LIGI MŁODEGO PIŁKARZA:
Nasze podsumowanie rozpoczniemy od najstarszego rocznika 2010/2011 w rozgrywkach udział wzięło 8 zespołów. Można powiedzieć że rozgrywki zdominowane zostały przez 3 zespoły. Były to dwa zespoły Torpedo Mokotów i jeden ŁKS ŁOCHÓW. Jednak zanim dojdziemy do przodu tabeli zerkniemy na końcówkę. Ostatnie miejsce przypadło zespołowi Ząbkovi Ząbki grupa C w którym grali chłopcy dla których udział w naszej lidze był można powiedzieć początkiem rywalizacji o punkty. Wcześniej grywali oni jedynie w sparingach i turniejach starając się pokazać trenerom że aspirują do wskoczenia na wyższy poziom zaawansowania piłkarskiego. Chłopcy pokazali się z dobrej strony w każdym meczu walczyli jednak nie było im łatwo szczególnie z zespołami starszymi. 7 miejsce zajął zespół KS URSUS, który również występował w całości chłopcami z rocznika 2011. Chłopcy i jedna dziewczynka w każdym meczu pokazywali że nie są chłopcami do bicia udało im się wygrać dwa mecze i 5 razy zeszli z placu pokonani. 6 miejsce przypadło zespołowi BALKAN TEAM, który w ostatnim zwycięskim meczu przeskoczył wspomniany wcześniej KS URSUS. BALKAN TEAM dzielnie walczył w każdym meczu o punkty dzięki czemu udało im się zgromadzić 6 punktów. 5 miejsce zajęli nasi zawodnicy SPORTING WARSZAWA, którzy przegrali bezpośredni mecz z VICTORIOSEM URSYNÓW i to było powodem zajęcia niższego miejsca. Udało się wygrać 3 mecze i 4 razy zejść z boiska pokonanym. Wspomniany już VICTORIOS URSYNÓW podobnie jak koledzy ze SPORTINGU wygrał 3 mecze i zanotował 4 porażki. Zwycięstwo nad sąsiadującym SPORTINGIEM przyniosło 4 miejsce.
Przechodzimy do pierwszej trójki – 3 miejsce przypadło zespołowi TORPEDO MOKOTÓW 2, który uznał wyższość i przegrał jedynie w meczach z drużynami z przodu tabeli. Chłopcy tego zespołu złożeni są tylko z rocznika 2011 i pokazują bardzo duże umiejętności. 2 miejsce zdobył zespół ŁKS ŁOCHÓW, który przegrał w bezpośrednim spotkaniu z TORPEDO MOKOTÓW 1. Mistrzem w roczniku 2010/2011 został zespół TORPEDO MOKOTÓW 1 w którego szeregach gra zaledwie 2 zawodników z rocznika 2010 a reszta to rocznik 2011. Pierwsza trójka pokazała bardzo dobry futbol. Jednak dla nas najważniejsza była dobra zabawa i zapewnienie czasu dzieciom cały czas uczącym się gry w piłkę nożną.

Kolejna liga to rocznik 2012 w którym wystąpiło 6 zespołów:
W tym systemie zespoły grały każdy z każdym po czym doszło do podziału tabeli na część górną i dolną. Można powiedzieć że LIGA MISTRZÓW i LIGA EUROPY. Do LIGI EUROPY trafiły ZĄBKOVIA ZĄBKI, VICTORIOS URSYNÓW oraz AKADEMIA SPORTU WESOŁA. Natomiast do LIGI MISTRZÓW udało się dostać WBS WARSZAWA, KS GROM I KS WILANÓW.  Od początku sezonu widać było że pretendentami do zdobycia mistrzostwa będą zespoły GROMU i WILANOWA. Można powiedzieć że walka rozstrzygnęła się w meczach pomiędzy tymi zespołami. ZĄBKOVIA  ZĄBKI zajęła co prawda ostatnie miejsce jednak w każdym meczu chłopcy pokazywali się z dobrej strony dzięki czemu udało się wygrać jeden mecz. VICTORIOS URSYNÓW zajął 5 miejsce wygrywając dwa spotkania dzięki czemu udało się zdobyć  6 punktów. Na 4 miejscu uplasował się zespół z WESOŁEJ, który dzielnie walczył w pierwszej części sezonu aby dostać się do LIGI MISTRZÓW. Zabrakło im jednak kilku punktów na korzyść WBS WARSZAWA. Wspomniany WBS zajął 3 miejsce uznając wyższość WILANOWA i GROMU. Mecze pomiędzy WILANOWEM i GROMEM rozstrzygnęły się tak że pierwszy mecz wygrał WILANÓW natomiast drugi wygrał GROM. Miejsca zatem zostały przydzielone po ilości zdobytych bramek. KS WILANÓW musiał zadowolić się 2 miejscem natomiast MISTRZEM został zespół KS GROM.

W lidze rocznika 2013 wystąpiło 6 zespołów:
W tym systemie zespoły grały każdy z każdym po czym doszło do podziału tabeli na część górną i dolną. Podobnie jak w roczniku 2012 podział tabeli na LIGĘ MISTRZÓW i LIGĘ EUROPY.
Zespoły takie jak WAF CZERWONI, WAF NIEBIESCY  czy SPORTKING trafiły do LIGI EUROPY i ich poziom był bardzo podobny dzięki czemu zespoły zgromadziły podobną liczbę punktową. W lidze mistrzów dochodziło do bardzo  ciekawych spotkań. Warto zauważyć że MISTRZOWIE czyli WILANOWSKIE WILKI zanotowały tylko jedną porażkę z bezpośrednimi rywalami. Jednak w fazie zasadniczej nie dali się już ograć i pokazali się z bardzo dobrej strony. AKADEMIA INTER ŁAZY zajęła 2 miejsce i niewiele zabrakło aby to ich zespół triumfował w lidze. Zespołem, który próbował napsuć krwi wyżej wymienionym rywalom a przy tym samym zajął 3 miejsce była AKADEMIA SPORTU WESOŁA.

WSZYSTKIM DZIECIOM, TRENEROM oraz RODZICOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W NASZYCH ROZGRYWACH MAMY NADZIEJĘ DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁOSCI. BĘDZIEMY DOKŁADAĆ WSZELKICH STARAŃ ABY NASZE AMATORSKIE ROZGRYWKI DLA DZIECI ORGANIZOWANE PRZEZ NAS STAŁY NA JAK NAJWYŻSZYM POZIOMIE.