Drodzy rodzice, dziadkowie i dzieci.

Przyszedł czas na kolejne zmiany i poprawę jakości naszej szkółki , tym razem potrzebujemy jednak Waszej mobilizacji i pomocy w osiągnięciu celu.

W tym roku zgłosiliśmy projekt do budżetu obywatelskiego dotyczący wymiany murawy na naszym obiekcie przy ul. Na Uboczu 9

Projekt został zweryfikowany pozytywnie i w dniach 15-30 czerwca 2021 roku będzie można na niego zagłosować.

 Zagłosować będzie można poprzez stronę internetową https://bo.um.warszawa.pl/voting/welcome  lub osobiście w dowolnym urzędzie miasta. 

Co ważne można oddać głos również za dzieci co na pewno będzie zwiększało nasze szanse.

Można głosować tylko w jednej dzielnicy na 15 projektów. 

Dodatkowo zgłosiliśmy projekty o doświetlenie drogi przy boisku oraz system kamer.

Wszystkie 3 projekty znajdują się pod numerami 3, 11 i 40 i tutaj gorąca prośba o głosy.

Wierzymy , że możemy na Was liczyć i wesprzecie nas w tym niezwykle ważnym momencie . Jeżeli połączymy siły to z pewnością jesteśmy w stanie przegłosować ten projekt i dzięki temu już w przyszłym roku cieszyć się grą na nowiutkiej i najnowocześniejszej murawie na Estadio De Ubocze :) :)


Zastanawiasz się, jak zorganizować czas wolny swojej pociechy? A może chcesz zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe? Nie mogłeś lepiej trafić! Jako rodzic masz naprawdę nie lada zadanie, by właściwie wybrać, czym zająć dziecko po lekcjach. Z pewnością masz w głowie nie mało pomysłów i trudno Ci wybrać ten najlepszy. Być może nie wiesz jeszcze w czym najlepiej odnajdzie się Twoje dziecko i jakie są jego zainteresowania. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest piłka nożna dla chłopców i dziewczynek. Dzięki uczestnictwu w zajęciach sportowych, takich jak piłka nożna, dziecko ma możliwość rozwoju fizycznego, ale także psychicznego. Umiejętność gry zespołowej czy kształtowanie charakteru to zaledwie przykłady korzyści, jakie niosą ze sobą zajęcia sportowe dla dzieci w każdym wieku. Warto dodać, że dostarczanie dziecku odpowiedniej ilości aktywności fizycznej będzie miało ogromny wpływ na jego nawyki w przyszłości. W końcu oprócz przyjemności, jaką można czerpać z gry w piłkę nożną, trzeba wziąć pod uwagę ćwiczenia wykonywane przed, w trakcie i po treningach piłkarskich. Nie czekaj i już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że zajęcia piłkarskie Ursynów to doskonały wybór dla Twojego dziecka. Możesz mieć pewność, że oddajesz je w najlepsze miejsce. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszenia. Zajęcia sportowe to krok w stronę lepszej przyszłości Twojego dziecka.