W weekend 11-12 kwietnia wystartowaliśmy z przyjacielską edycją LMP JESIEŃ 2021. Do udziału w meczach zgłosiło się 8 zespołów które przez 7 kolejnych weekendów rywalizować będzie między sobą w przyjacielskiej atmosferze.
W pierwszy weekend na przeciwko siebie stanęły:

AKADEMIA PIŁKARSKA INTER ŁAZY oraz SPORTING WARSZAWA 1
Spotkanie było bardzo dynamiczne raz prowadzili gospodarze a raz goście. Do samego końca nie było wiadomo który zespół odniesie zwycięstwo. W samej końcówce gospodarze doprowadzili do remisu niestety dla nich goście w ostatniej akcji meczu zdobyli bramkę dającą im zwycięstwo. 

WBS WARSZAWA - VICTORIOS URSYNÓW
Spotkanie w którym przewagę mieli goście jednak przy odrobinie szczęścia to gospodarze mogli spotkanie wygrać. Goście od samego początku byli lepiej skoncentrowani i popełniali mniej błędów. Niestety gospodarze gorzej weszli w spotkanie i dopiero w drugiej połowie podjęli walkę z rywalem. Bardzo fajne spotkanie i oby takich więcej.

UKS ORZEŁ WARSZAWA -  PKS RADOŚĆ
W tym spotkaniu stroną przeważającą byli zdecydowanie gospodarze. Widać było zgranie i brak bojaźni w realizacji założonych celów. Goście bardziej przestraszeni jednak fajnie starający się wykonywać to co zostało ustalone z trenerem. Rozegrali kilka dobrych akcji dzięki czemu udało się zdobyć kilka bramek. Spotkanie wygrali gospodarze pokazując się jako zgrany zespół.

Zapraszamy na kolejne podsumowania naszych przyjacielskich gier.


Zastanawiasz się, jak zorganizować czas wolny swojej pociechy? A może chcesz zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe? Nie mogłeś lepiej trafić! Jako rodzic masz naprawdę nie lada zadanie, by właściwie wybrać, czym zająć dziecko po lekcjach. Z pewnością masz w głowie nie mało pomysłów i trudno Ci wybrać ten najlepszy. Być może nie wiesz jeszcze w czym najlepiej odnajdzie się Twoje dziecko i jakie są jego zainteresowania. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest piłka nożna dla chłopców i dziewczynek. Dzięki uczestnictwu w zajęciach sportowych, takich jak piłka nożna, dziecko ma możliwość rozwoju fizycznego, ale także psychicznego. Umiejętność gry zespołowej czy kształtowanie charakteru to zaledwie przykłady korzyści, jakie niosą ze sobą zajęcia sportowe dla dzieci w każdym wieku. Warto dodać, że dostarczanie dziecku odpowiedniej ilości aktywności fizycznej będzie miało ogromny wpływ na jego nawyki w przyszłości. W końcu oprócz przyjemności, jaką można czerpać z gry w piłkę nożną, trzeba wziąć pod uwagę ćwiczenia wykonywane przed, w trakcie i po treningach piłkarskich. Nie czekaj i już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że zajęcia piłkarskie Ursynów to doskonały wybór dla Twojego dziecka. Możesz mieć pewność, że oddajesz je w najlepsze miejsce. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszenia. Zajęcia sportowe to krok w stronę lepszej przyszłości Twojego dziecka.