Obóz Piłkarski w Więcborku z SPORTING WARSZAWA - Lato 2022 jest organizowany dla wszystkich chętnych dzieci z roczników 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 które trenują w naszym klubie oraz z poza niego. 
Termin obozu od 02-09 lipca. Będziecie mogli spędzić razem z nami na naszym obozie w Więcborku, które dostosujemy do wszelkich wymagań i rozporządzeń ministerstwa oraz sanepidu dbając o Wasze i nasze bezpieczeństwo.

Przez 8 dni treningów pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej będziemy wspólnie uczyć się gry w piłkę i bawić :-) W planie obozu są treningi , zajęcia dydaktyczne, ciekawe wycieczki, jezioro oraz wiele innych atrakcji.

Zapewnimy dzieciom bezpieczeństwo podczas obozu zastosujemy wszelkie środki ostrożności.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów:
 liczba miejsc ograniczona!

KOCZT OBOZU 1650 zł.

Możliwość płatności w ratach:**
I rata (zapis) do 15 marca 500 zł
II rata do 30 kwietnia 500 zł
III rata do 31 maja 650 zł

* Możliwość zapłaty całej sumy od razu.
** Przy płatności ratalnej należy doliczyć 150 zł kosztów administracyjno-księgowych.


Osoby które będą chciały mogą wpłacić całość.
Wpłaty należy dokonać na numer konta :

Stowarzyszenie DOBRE

ul. Na Uboczu 2 lok.101 
02-791 Warszawa

Numer konta : 22 1020 1169 0000 8802 0316 2948


W Tytule należy wpisać : Imię I Nazwisko Dziecka obóz Więcbork w zależności czy całość czy rata należy dodać dopisek.W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail:

Konrad Adamczyk
tel. +48 509 231 865
biuro@sportingwarszawa.pl

 

Obóz piłkarski w Więcborku to jedyna w swoim rodzaju szansa, by w trakcie wakacji nie tylko nie wyjść z rytmu piłkarskiego, ale nawet podszkolić swoje umiejętności rzemiosła futbolowego. Codzienna dawka treningów na specjalnie przygotowanych  naturalnych obiektach jak i  ze sztuczną murawą  to najlepsza opcja by po wakacjach wrócić do treningów jeszcze silniejszym piłkarsko!

SZCZEGÓŁY OBOZU
Termin  od 2  do 9 lipca
Cena obozu to 1650zł, która obejmuje:

1. Zakwaterowanie
2. Ubezpieczenie NNW
3. Transport
4. Treningi na boisku naturalnym i boisku sztucznym
5. kąpiele w jeziorze na strzeżonym kąpielisku 
6. Gry i zabawy ruchowe, bilard, piłkarzyki, tenis stołowy
7. Boisko wielofunkcyjne
8. Ognisko
9. Filmy, odprawy taktyczne na sali audio/video
10. Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem, kolacja)
11. Mecze kontrolne
12. Turniej wewnętrzny

 

W trakcie trwania obozu przygotowaliśmy dla uczestników masę dodatkowych atrakcji.

 


W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 513 654 654

Zastanawiasz się, jak zorganizować czas wolny swojej pociechy? A może chcesz zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe? Nie mogłeś lepiej trafić! Jako rodzic masz naprawdę nie lada zadanie, by właściwie wybrać, czym zająć dziecko po lekcjach. Z pewnością masz w głowie nie mało pomysłów i trudno Ci wybrać ten najlepszy. Być może nie wiesz jeszcze w czym najlepiej odnajdzie się Twoje dziecko i jakie są jego zainteresowania. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest piłka nożna dla chłopców i dziewczynek. Dzięki uczestnictwu w zajęciach sportowych, takich jak piłka nożna, dziecko ma możliwość rozwoju fizycznego, ale także psychicznego. Umiejętność gry zespołowej czy kształtowanie charakteru to zaledwie przykłady korzyści, jakie niosą ze sobą zajęcia sportowe dla dzieci w każdym wieku. Warto dodać, że dostarczanie dziecku odpowiedniej ilości aktywności fizycznej będzie miało ogromny wpływ na jego nawyki w przyszłości. W końcu oprócz przyjemności, jaką można czerpać z gry w piłkę nożną, trzeba wziąć pod uwagę ćwiczenia wykonywane przed, w trakcie i po treningach piłkarskich. Nie czekaj i już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że zajęcia piłkarskie Ursynów to doskonały wybór dla Twojego dziecka. Możesz mieć pewność, że oddajesz je w najlepsze miejsce. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszenia. Zajęcia sportowe to krok w stronę lepszej przyszłości Twojego dziecka.