ZAPRASZAMY na Obóz Letni ⚽ KRASNOBRÓD 2023 organizowany przez SPORTING WARSZAWA.
Na obóz piłkarski w KRASNOBRODZIE mogą ✍ zapisywać się dzieci 🙋‍♂💁‍♀ z roczników od 2007 do 2017 które trenują ⚽ w naszym klubie oraz wszystkie z poza klubu.
Liczba miejsc jest ograniczona.
𝗧𝗲𝗿𝗺𝗶𝗻 𝗼𝗯𝗼𝘇𝘂 𝗼𝗱 02.𝟬7.𝟮𝟬𝟮3 𝗱𝗼 09.𝟬7.𝟮𝟬𝟮3𝗿.
𝗖𝗲𝗻𝗮 𝗼𝗯𝗼𝘇𝘂 𝘁𝗼 𝟭85𝟬 𝘇ł, która obejmuje:
👉 Zakwaterowanie
👉 Ubezpieczenie NNW
👉 Transport
👉 Treningi na boisku naturalnym
👉 kąpiele w jeziorze na strzeżonym kąpielisku
👉 Gry i zabawy ruchowe, bilard, piłkarzyki, tenis stołowy
👉 Boisko wielofunkcyjne
👉 Ognisko
👉 Filmy, odprawy taktyczne na sali audio/video
👉 Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem, kolacja)
👉 Mecze kontrolne
👉 Turniej wewnętrzny
Więcej informacji o zapisach u trenerów.
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zastanawiasz się, jak zorganizować czas wolny swojej pociechy? A może chcesz zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe? Nie mogłeś lepiej trafić! Jako rodzic masz naprawdę nie lada zadanie, by właściwie wybrać, czym zająć dziecko po lekcjach. Z pewnością masz w głowie nie mało pomysłów i trudno Ci wybrać ten najlepszy. Być może nie wiesz jeszcze w czym najlepiej odnajdzie się Twoje dziecko i jakie są jego zainteresowania. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest piłka nożna dla chłopców i dziewczynek. Dzięki uczestnictwu w zajęciach sportowych, takich jak piłka nożna, dziecko ma możliwość rozwoju fizycznego, ale także psychicznego. Umiejętność gry zespołowej czy kształtowanie charakteru to zaledwie przykłady korzyści, jakie niosą ze sobą zajęcia sportowe dla dzieci w każdym wieku. Warto dodać, że dostarczanie dziecku odpowiedniej ilości aktywności fizycznej będzie miało ogromny wpływ na jego nawyki w przyszłości. W końcu oprócz przyjemności, jaką można czerpać z gry w piłkę nożną, trzeba wziąć pod uwagę ćwiczenia wykonywane przed, w trakcie i po treningach piłkarskich. Nie czekaj i już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że zajęcia piłkarskie Ursynów to doskonały wybór dla Twojego dziecka. Możesz mieć pewność, że oddajesz je w najlepsze miejsce. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszenia. Zajęcia sportowe to krok w stronę lepszej przyszłości Twojego dziecka.