W poniedziałek 8.05.2023 przeprowadziliśmy eliminacyjne turnieje 1x1 których głównym organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej Łączy nas piłka Łączy nas trening. Turnieje przeprowadzone zostały w rocznikach 2012, 2013, 2014 i 2015.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom każdy mecz był na prawdę na wysokim poziomie i widać było że każdemu bardzo zależało na awansowaniu do kolejnej rundy. W niektórych przypadkach pojawiły się łzy co na pewno napędzać będzie zarówno nas trenerów jak i zawodników do jeszcze cięższej pracy.
Poniżej przedstawiamy klubowych zwycięzców:
2012 - Patryk Zaręba
2013 - Adrian Wiśniewski
2014 - Leon Paradowski
2015 - Piotr Stefaniak urodzony w roku 2016
2013 dziewczynki - Gabrysia Teofilak

Zastanawiasz się, jak zorganizować czas wolny swojej pociechy? A może chcesz zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe? Nie mogłeś lepiej trafić! Jako rodzic masz naprawdę nie lada zadanie, by właściwie wybrać, czym zająć dziecko po lekcjach. Z pewnością masz w głowie nie mało pomysłów i trudno Ci wybrać ten najlepszy. Być może nie wiesz jeszcze w czym najlepiej odnajdzie się Twoje dziecko i jakie są jego zainteresowania. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest piłka nożna dla chłopców i dziewczynek. Dzięki uczestnictwu w zajęciach sportowych, takich jak piłka nożna, dziecko ma możliwość rozwoju fizycznego, ale także psychicznego. Umiejętność gry zespołowej czy kształtowanie charakteru to zaledwie przykłady korzyści, jakie niosą ze sobą zajęcia sportowe dla dzieci w każdym wieku. Warto dodać, że dostarczanie dziecku odpowiedniej ilości aktywności fizycznej będzie miało ogromny wpływ na jego nawyki w przyszłości. W końcu oprócz przyjemności, jaką można czerpać z gry w piłkę nożną, trzeba wziąć pod uwagę ćwiczenia wykonywane przed, w trakcie i po treningach piłkarskich. Nie czekaj i już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że zajęcia piłkarskie Ursynów to doskonały wybór dla Twojego dziecka. Możesz mieć pewność, że oddajesz je w najlepsze miejsce. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszenia. Zajęcia sportowe to krok w stronę lepszej przyszłości Twojego dziecka.