Już w najbliższą niedziele 02.07 zbieramy się na wyjazd.
Zbiórka o godzinie 7.30 parking przy kortach tenisowych tam gdzie wjazd na basen ulica Hirszfelda 11 nie mylić z kortami tenisowymi przy Arenie Ursynów.

Niezbędne rzeczy:
1. Dokumenty do wyjazdu

 1. Ręczniki sztuk 2
 2. kąpielówki
 3. Stroje sportowe (dresy, krótkie spodenki, koszulki 2-3 sztuki klubowe jak i zwykłe bawełniane, getry, wiatrówka-kurtka przeciwdeszczowa)
  5. Klapki
  6. Korki/turfy
 4. buty do biegania
 5. Normalne rzeczy 😊
 6. buty do biegania
 7. Drobne pieniądze maksymalnie 100 zł.

Zastanawiasz się, jak zorganizować czas wolny swojej pociechy? A może chcesz zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe? Nie mogłeś lepiej trafić! Jako rodzic masz naprawdę nie lada zadanie, by właściwie wybrać, czym zająć dziecko po lekcjach. Z pewnością masz w głowie nie mało pomysłów i trudno Ci wybrać ten najlepszy. Być może nie wiesz jeszcze w czym najlepiej odnajdzie się Twoje dziecko i jakie są jego zainteresowania. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest piłka nożna dla chłopców i dziewczynek. Dzięki uczestnictwu w zajęciach sportowych, takich jak piłka nożna, dziecko ma możliwość rozwoju fizycznego, ale także psychicznego. Umiejętność gry zespołowej czy kształtowanie charakteru to zaledwie przykłady korzyści, jakie niosą ze sobą zajęcia sportowe dla dzieci w każdym wieku. Warto dodać, że dostarczanie dziecku odpowiedniej ilości aktywności fizycznej będzie miało ogromny wpływ na jego nawyki w przyszłości. W końcu oprócz przyjemności, jaką można czerpać z gry w piłkę nożną, trzeba wziąć pod uwagę ćwiczenia wykonywane przed, w trakcie i po treningach piłkarskich. Nie czekaj i już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że zajęcia piłkarskie Ursynów to doskonały wybór dla Twojego dziecka. Możesz mieć pewność, że oddajesz je w najlepsze miejsce. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszenia. Zajęcia sportowe to krok w stronę lepszej przyszłości Twojego dziecka.