Obóz Żabinka 2024 zbliża się wielkimi krokami. 
Zbiórka na wyjazd 4 lipca parking przy kortach Hirszfelda 11 nie mylić z Areną Ursynów godzina 7.30.

Na pewno wiele osób zastanawia się co będzie potrzebne.

Poniżej przedstawiamy listę:

1. Dokumenty karta kwalifikacyjna (jeżeli ktoś jeszcze nie otrzymał zapraszamy do kontaktu)
2. Ubrania do chodzenia co najmniej 10 par majtek i skarpetek, koszulki, 2 ciepłe bluzy, długie spodnie, kurtka przeciwdeszczowa.
3. Kąpielówki
4. 2 Ręczniki
5. Pasta, szczoteczka, płyn do mycia.
6. Czapka z daszkiem
7. Klapki
8. Bidon
9. Repelenty przeciwko komarom
10. Kremy przeciwsłoneczne
11. Buty do biegania
12. Korki lub żwirówki
13. Stroje sportowe, klubowe lub inne sztuk około 3-4, dresy bluza i spodnie sztuk 2.
14. Drobne pieniądze w kwocie 100 zł maksymalnie. 
15. Elektronika jedynie telefony które będą wydawane raz dziennie na około 20-30 minut.
16. leki [z informacją jak dziecko ma je przyjmować – i zgodą na podawanie leków przez opiekuna] – lepiej żeby leki były u nas, niż gdyby dziecko w bólem głowy po przebywaniu na słońcu najadło się tego co ma ze sobą i skończyło z bólem brzucha w szpitalu. Proszę również o spakowanie leków, które podaję się w przypadku: bólu brzucha, wystąpienia podwyższonej temperatury, dobrze też zabrać elektrolity (do rozpuszczania w wodzie)
17. Książki, krzyżówki, sudoku itp.  planszówki / karty  długopis / notatnik


Zastanawiasz się, jak zorganizować czas wolny swojej pociechy? A może chcesz zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe? Nie mogłeś lepiej trafić! Jako rodzic masz naprawdę nie lada zadanie, by właściwie wybrać, czym zająć dziecko po lekcjach. Z pewnością masz w głowie nie mało pomysłów i trudno Ci wybrać ten najlepszy. Być może nie wiesz jeszcze w czym najlepiej odnajdzie się Twoje dziecko i jakie są jego zainteresowania. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest piłka nożna dla chłopców i dziewczynek. Dzięki uczestnictwu w zajęciach sportowych, takich jak piłka nożna, dziecko ma możliwość rozwoju fizycznego, ale także psychicznego. Umiejętność gry zespołowej czy kształtowanie charakteru to zaledwie przykłady korzyści, jakie niosą ze sobą zajęcia sportowe dla dzieci w każdym wieku. Warto dodać, że dostarczanie dziecku odpowiedniej ilości aktywności fizycznej będzie miało ogromny wpływ na jego nawyki w przyszłości. W końcu oprócz przyjemności, jaką można czerpać z gry w piłkę nożną, trzeba wziąć pod uwagę ćwiczenia wykonywane przed, w trakcie i po treningach piłkarskich. Nie czekaj i już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że zajęcia piłkarskie Ursynów to doskonały wybór dla Twojego dziecka. Możesz mieć pewność, że oddajesz je w najlepsze miejsce. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszenia. Zajęcia sportowe to krok w stronę lepszej przyszłości Twojego dziecka.