W dniu 01.12.2019r. rozegrany został pierwszy Mini Turniej Sparingowy organizowany przez Sporting Warszawa. Turniej rozgrywany był z podziałem na roczniki 2011, 2012, 2013.
Rywalizacja rocznika 2011 odbywała się w godzinach 9:00 - 10:15, a wzięły w niej udział trzy drużyny - Sporting Warszawa, Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego, UKS Iwiczna.

Dzieci z rocznika 2012 grały w godzinach 10:30 - 11:45. Tutaj również rywalizowały trzy drużyny - Sporting Warszawa, Progres Warszawa, Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego.

Rocznik 2013 rozgrywał swoje spotkania w godzinach 12:00 - 13:15, a na boisku mogliśmy zobaczyć reprezentantów czterech akademii piłkarskich - Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego, UKS Iwiczna, Warszawska Akademia Futbolu, Delta Warszawa.

W każdym z rozegranych mini turniejów, najważniejszymi elementami była dobra zabawa oraz nauka gry w piłkę nożną. Taka inicjatywa pozwala jeszcze bardziej rozwijać młodych piłkarzy i piłkarki, ponieważ mają oni okazję zmierzyć się z osobami spoza własnej grupy treningowej. Aktywnie spędzony czas wśród rówieśników jest bardzo ważny w rozwoju dzieci, które dzięki rywalizacji, dodatkowo mogą szlifować umiejętności piłkarskie. Pomimo określenia turniej, nie zwracamy uwagi na wyniki poszczególnych rywalizacji, ponieważ najważniejsza dla Nas jest dobra zabawa. Taka forma rywalizacji pokazuje dzieciom, że każdy kto bierze udział w turnieju jest już na starcie wygranym. 

Pragniemy podziękować za udział w pierwszym Mini Turnieju Sparingowym, wszystkim drużynom, które dzielnie walczyły na boisku. Podziękowania należą się również trenerom, za przygotowanie swoich zespołów do rywalizacji oraz rodzicom młodych piłkarzy i piłkarek, którzy wspierali swoje pociechy.

Zastanawiasz się, jak zorganizować czas wolny swojej pociechy? A może chcesz zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe? Nie mogłeś lepiej trafić! Jako rodzic masz naprawdę nie lada zadanie, by właściwie wybrać, czym zająć dziecko po lekcjach. Z pewnością masz w głowie nie mało pomysłów i trudno Ci wybrać ten najlepszy. Być może nie wiesz jeszcze w czym najlepiej odnajdzie się Twoje dziecko i jakie są jego zainteresowania. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest piłka nożna dla chłopców i dziewczynek. Dzięki uczestnictwu w zajęciach sportowych, takich jak piłka nożna, dziecko ma możliwość rozwoju fizycznego, ale także psychicznego. Umiejętność gry zespołowej czy kształtowanie charakteru to zaledwie przykłady korzyści, jakie niosą ze sobą zajęcia sportowe dla dzieci w każdym wieku. Warto dodać, że dostarczanie dziecku odpowiedniej ilości aktywności fizycznej będzie miało ogromny wpływ na jego nawyki w przyszłości. W końcu oprócz przyjemności, jaką można czerpać z gry w piłkę nożną, trzeba wziąć pod uwagę ćwiczenia wykonywane przed, w trakcie i po treningach piłkarskich. Nie czekaj i już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że zajęcia piłkarskie Ursynów to doskonały wybór dla Twojego dziecka. Możesz mieć pewność, że oddajesz je w najlepsze miejsce. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszenia. Zajęcia sportowe to krok w stronę lepszej przyszłości Twojego dziecka.