RODZINNY PIKNIK SPORTOWY – SPORTING WARSZAWA

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w organizowanym przez Sporting Warszawa Pikniku Sportowym.

Piknik odbędzie się w niedziele 26 kwietnia w godzinach 10:00-15:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 336 przy ul. Na Uboczu 9.Głównym celem naszej inicjatywy jest integracja rodziców z dziećmi oraz wsparcie celu charytatywnego na który przeznaczymy wszystkie zebrane środki.

Na pikniku czekać na Państwa będzie szereg atrakcji m in. :

1) Turniej 4 vs 4 ( udział w nim będą brały drużyny stworzone z dzieci i rodziców)

2) Konkursy piłkarskie z nagrodami

3) Turniej Tenisa stołowego na hali sportowej

4) Stanowisko dietetyczne

5) Stanowisko DECATHLON GO na którym będziecie mogli Państwa zapisać się do nowopowstałego portalu, na którym każdy znajdzie jakąś aktywność fizyczną dla siebie

6) Ponadto w trakcie pikniku będzie możliwość sprawdzenia się w wielu innych dyscyplinach takich jak : lekkoatletyka, judo, koszykówka .

Ponadto przewidujemy wiele dodatkowych atrakcji o których napiszemy już wkrótce

Oprócz wszystkich powyższych atrakcji przez cały okres trwania pikniku będą również trwały treningi pokazowe w których udział brać będą mogli zarówno dzieci jak i rodzice . 

Przy tej okazji będzie możliwość zapisania się do naszej szkółki dla dzieci oraz dla rodziców zapisania się na treningi dla dorosłych , które planujemy uruchomić już od połowy kwietnia. 

To będzie prawdziwe święto sportu na którym nie może Państwa zabraknąć. Zapraszamy dorosłych oraz dzieci, całe rodziny oraz wszystkich chętnych aby dobrze się bawić i wesprzeć szczytny cel.